Ceny

PROMOCJA - DO NOWEGO MONTAŻU SERWIS KLIMATYZACJI - GRATIS!*

Tworząc najlepszą dla Ciebie ofertę skupiliśmy się na następujących parametrach:

  • najwyższa niezawodność proponowanych rozwiązań;
  • dopasowanie elementów i parametrów do specyfiki samochodu;
  • doskonałe możliwości ustawienia systemu i dopasowania osiągów do użytkownika;
  • uzyskanie najkorzystniejszej relacji ceny do efektu.

Wykonując montaż instalacji LPG w naszym serwisie Twoje fabrycznie nowe auto nadal ma gwarancję!!!

Nasz serwis zapewnia gwarancję na wszystkie podzespoły pojazdu, w których nastąpiła ingerencja podczas montażu oraz oczywiście na system oraz montaż instalacji LPG.

ODBIERAMY OD CIEBIE I ODDAJEMY TWÓJ SAMOCHÓD PO NAPRAWIE W UZGODNIONYCH Z TOBĄ MIEJSCACH (o ile jest to możliwe ze względów naszej logistyki).

Nasza oferta samochodowych instalacji LPG rozpoczyna się od kwoty 1.800 PLN brutto jednak powszechne na naszym rynku pojazdy o sekwencyjnym wtrysku paliwa wymagają instalacji bardziej złożonej, a co za tym idzie bardziej zaawansowanej technologicznie i pracochłonnej w montażu. Przykładowa sekwencyjna instalacja do najpopularniejszych modeli nowoczesnych samochodów to koszt od około 2.200 PLN brutto, a zawierająca wtryskiwacze OMVL REG to cena ok. 2.400. Natomiast zawierająca niezawodne i doskonałe wtryskiwacze DRAGON lub HANA, to koszt 2.500 PLN brutto. Oczywiście na koszt wpływa również dobór zbiornika do konkretnego pojazdu i oczekiwań Klienta.

Instalacje skonstruowane specjalnie do silników o bezpośrednim wtrysku paliwa (np. FSI, GDI) są zawsze wyceniane indywidualnie. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że do każdego modelu pojazdu i silnika jest stosowany inaczej skonfigurowany system.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że zawsze dostosowujemy oferowane rozwiązanie techniczne do konkretnego modelu pojazdu i oczekiwań Klienta, a co za tym idzie koszt instalacji jest kalkulowany indywidualnie.

*promocje się nie łączą, możliwa do wykorzystania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi.

Okres udzielanej gwarancji również zależy od indywidualnie zastosowanego rozwiązania.

KOSZT OKRESOWEGO PRZEGLĄDU STANDARDOWEJ INSTALACJI LPG TO: 150 PLN brutto!

KOSZT SERWISU KLIMATYZACJI Z OZONOWANIEM TO 150-250 PLN brutto!

KOSZT KOMPUTEROWEJ DIAGNOSTYKI INSTALACJI ELEKTRONIKI TO: 140 PLN brutto.

KOSZT SERWISU KLIMATYZACJI - OD 140 PLN brutto.

Naprawa elektroniki - w zależności od zdiagnozowanej usterki.

KOSZT SERWISU MECHANICZNEGO SAMOCHODU JEST UZALEŻNIONY OD WIELU CZYNNIKÓW I KAŻDORAZOWO WYMAGA OCENY STANU POJAZDU W NASZYM SERWISIE (w tym ewentualnych negacji), A CO ZA TYM IDZIE NIE MA MOŻLIWOŚCI PODANIA CENNIKA.

Szczególnie polecamy wykorzystanie wizyty związanej z montażem instalacji zasilania LPG do przeglądów i napraw w zakresie elektroniki, mechaniki i klimatyzacji samochodu. Jednocześnie zachęcamy aby przy okazji przeglądów i napraw w zakresie elektroniki, mechaniki i klimatyzacji zapoznać się ze szczegółami funkcjonowania instalacji zasilania LPG i stosowanymi przez nasz serwis rozwiązaniami w tym zakresie.